KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394198
nr 739 4198
Blandteknik
Ed Smith, hus, signerad, -57, 39x61
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:49:26
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr
Lis Husberg (f. 1920)